| Alle_3476 a întrebat:

..cum scap de o pata de cappuccinoo de pe peretele dat cu lavabila portocalie?[e cam veche pata]funda raspunsului care functioneaza!

Răspuns Câştigător
| MissJupiter a răspuns:

Nu poti sa scapi de ea trebuie sa dai cu lavabila peste ea

3 răspunsuri:
| Rabbit_6831 a răspuns:

Dai cu niste clor dar trebuie sa vopsesti cu culoare dupa ...sau dai direct cu vopsea dar nu-ti recomandwinking

| mihaelapisica a răspuns:

Cel maibine e sa pui pe periuta de dinti putina pasta alba si sa freci bine (eu asa am facut), daca raspunsul te-a ajutat fundita de rog

| Alle_3476 explică:

Mihaela imi dai si mie id tau te rog sa mai vb pe messwinking