| Nowitzki_Alex_1997 a întrebat:

cum scap de o persoana pe care nimeni din anturaj nu o agreeaza?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu mai chemati persoana respectiva, ignorati-o pe cat posibil. Cand vorbeste n-o bagati in seama si mergeti in locuri in care respectiva nu e de acord.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu il mai baga nimeni in seama sau ii vorbesc toti aiurea si va pleca, asta daca e intreg la minte, daca e unu d-ala de nu mai are alt prieten o sa se tina dupa voi...
vorbiti sa va intalniti fara el si cand vine spuneti ca trebuie sa plecati sau faceti ceva ce lui nu-i place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va pleca singura.