| rapidistzu a întrebat:

Salut TPUbig grin firul de par care este smuls cu radacina mai creste?

Răspuns Câştigător
| Koalass a răspuns:

Scuze nu am inteles bine intrebarea uite ca sa iti raspund : da mai creste de ex. cum e la mine, imi pensez sprancenele si smulg cu radacina si da mai creste dupa

3 răspunsuri:
| Koalass a răspuns:

Cum sa fie smuls cu radacina? poate de la radacina si daca ar fi asa da normal ca, creste.

| rapidistzu explică (pentru Koalass):

Firul de par are radacina! si una e sa il razi (atunci zici ca e de la radacina) si alta e sa il rupi cu tot cu radacina, de ex cand te razi pe picioare ca vad ca esti fata il tunzi sau il smulgi cu un aparat?

| Koalass a răspuns (pentru rapidistzu):

Scuze nu am inteles bine intrebarea uite ca sa iti raspund : da mai creste de ex. cum e la mine, imi pensez sprancenele si smulg cu radacina si da mai creste dupa

| Sheree123 a răspuns:

Da, mai poate creste, se gaseste la farmacie diferit solutii / sampon / balsam..etc Bafta!