| NECUNOSCUT111245 a întrebat:

daca am dat o comanda de pe net si trebuie sa imi vina coleut dar nu a mai venit si am primit un telefon ca in coletul meu sa-u gasiot articole pirotehnice interzise... si am inchis coletu nu a mai ajuns ce mi se epoate intampla. adicanu am folosit nu am vandut doar am comandat si nu au venit...

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vei fi, probabil, martor. Dar de cat sa fi comandat materiale pirotehnice mai bine comandai o carte cu gramatica limbii romane. Esti groaznic!