| StephanSaiyan a întrebat:

Daca m-ar putea ajuta cineva cu o problema?
Recent am terminat clasa a 8-a si in clasa au fost elevi de la doua scoli primare diferite, eu m-am integrat mai greu in noul colectiv fata de ceilalti, ei se integrasera din primul an, eu de abia pe la sfarsitul clasei a 6-a. Acum ca am terminat clasa a 8-a, uneori cand ma gandesc la fostii mei colegi imi dau lacrimile si imi vine sa plang, nu stiu de ce... Va rog suneti-mi ce as putea face ca sa trec peste asta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ramai prieten cu cei cu care te-ai inteles bine, in rest, nu ai ce face.
Pastreaza amintirile frumoase, si pe ei ca prieteni, daca se poate.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cumperi un pisoi mare si gras pe care scrii cu carioca numele tuturor colegilor tai.

| StephanSaiyan explică (pentru WaterDrop):

Foarte dragut, nu nu asta as vrea, ca mi-ar face mai mult rau. Ma refeream ce as putea face nu sa ii uit, doar sa nu mai am acest sentiment de tristete