| VaLeNtiNn12345 a întrebat:

daca puteti sa ma ajutati cu un cadou pentru un tovaras...vineri este ziua lui si nu stiu ce sa ii i-au m-ai ales ca este si rocker... (un cadou pentru un rocker). Dau funda

3 răspunsuri:
| AndreeaC37 a răspuns:

Pai de ce nu incerci sa-i cumperi un tricou cu trupa lui preferata laughing? Sau vrei un anumit cadou care sa-l poti cumpara cu suma pe care o detii?

| VaLeNtiNn12345 explică (pentru AndreeaC37):

Si vrei sa ma duc cu un simplu tricou?!

| AndreeaC37 a răspuns:

Pai nu va fi doar un simplu tricou o.o e un tricou cu trupa lui preferata, iar pe langa tricoul ala i-ai mai putea lua o cana cu un craniu sau o geaca de piele, un pandantiv, o bandana, ai incercat sa comanzi de pe net? Poti gasi multe chestii uite spre exemplu ---> http://www.gotica.ro/ un fel de site poti cauta mai multe acolo gasesti multe chestii