| Stratovarius a întrebat:

dati-mi niste sfaturi in legatura cu primele intalniri cu o fata! ...Mersi!

Răspuns Câştigător
| ZiZan a răspuns:

1. Sa fii tu insati, sa nu incerci sa pari altcineva
2. Sa fii cat mai dragut cu ea
3. Sa vizitati lucruri frumoase : sa mergi la cinema sa vedeti un film.
4. Sa o faci sa rada
5. O intrebi ce ii place, poate aveti interese comune si discutati despre ele.
6. Incearc-o sa o alinti, fetelor le place asta, tocmai de asta zic.
7. Nu incerca sa o saruti de la prima intalnire ai putea sa o iei pur si simplu de mana. Apoi cine stie, numai in cazul ca vrea ea sa te sarute atunci da.dar depinde acum il poti face si tu atata timp cat crezi ca ai cucerit-o, sper ca te-am ajutat. FUNDA?

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Pai noua, fetelor, ne plac baietii cuminti, sa nu intreci masura facandu-i fel si fel de propuneri ...etc.Fa-i complimente si stai foarte aproape de ea, ia-o de mana, etc.Asta o va face sa aiba incredere in tine si probabil vor mai urma si alte intalniri dupa aceasta.Bafta!