| OpF0r3sTOp2 a întrebat:

Dau funda! Este ok sa port 42, 5 - 43 la 13 ani si 1, 72? Imi e greu sa gasesc incaltaminte tinand cont ca sunt foarte lat la picior.Voi ce marime purtati si la ce varsta/inaltime?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La înălțimea ta este ok. Stiu ca purtam pe la 14-14 mărimea 43 și aveam 1.80.

Oricum, nu trebuie sa te sperii. E absolut normal. Creșterea va stopa in timp. Poți sa te apuci de sala de forța sau un sport dacă dorești sa stopezi creșterea (dar un pont: fetelor le plac băieții mai înalți)winking

| Kerre a răspuns:

La inaltimea ta este ok.