| AndreiRDV a întrebat:

de 1 saptamana am Samsung galaxy ace gt 5830I. Am si eu o dilema big grin. Acum vreo 5 zile mi-am luat de pe internet fruit ninja ( nu stiu ce site ca nu mai stiu, si am facut asta deoarece in jurul meu nu aveam nici o sursa de Wi-Fi) si mi l-am bagat pe telefon cu ajutorul cablului USB.

Totul era okey, Acum 2 -3 zile nu mai stiu exact sigur am merg la cineva acasa care avea Wi-Fi. Deoarece intram pentru prima data pe MARKET de pe telefonul meu propiu mi-am descarcat fruit ninja de pe marketul telefonului in timp ce eu aveam actuala varianta ce o luasem cu 5 zile inainte.
Iar acum nu mai imi merge deloc... ( nu-mi merge touchscreen-ul in timp ce ma aflu in joc). Am dezistalat si intralat jocul cred ca de 3 ori ( cand am facut asta am pus varianta ce o avusesem la inceput care mergea foarte bine).
Avand in vedere ca este primul meu telefon SAMSUNG imi puteti spune ce am gresit, si daca imi pot face din nou jocul sa mearga. Multumesc dau fundita si raman recunoscator big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Razorsharp a răspuns:

Este posibil sa nu fi fost aceeasi varianta de joc si sa se bata cap in cap.Nu stiu cum sa rezolvi, incearca sa dezinstalezi jocul stergi absolut tot ce tine de el, fisierele ascunse si restart la telefon. Daca ai card si era pe el si nu ai ce pierde de pe el poti incerca formatarea cardului.

| AndreiRDV explică (pentru Razorsharp):

Ok, multumesc pentru interventie, mai astept si alte pareri sa vad ce zic si altii big grin

1 răspuns: