| AndreeaSt97 a întrebat:

Am o problema cu Fruit Ninja, pe telefon.Am un Samsung galaxy mini 2, cu android 2.3 si merge bine totul,doar ca la fruit ninja, cand fac combo-uri sau deblochez o sabie mi se blocheaza si se inchide.L-am dezinstalat si l-am instalat de 10 ori cred,de pe android market, nu stiu ce sa ii mai fac.Pana acum a mers perfedt.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| 11ucio a răspuns:

Eu am Vodafone 858, cu android 2.3.7 si nici mie nu imi merg toate jocurile, printre care si fruit ninja. Pur si simplu la telefonul tau nu merge acest joc, altele o sa vezi ca nu o sa mearga deloc, bine. telefonul tau e mai tare decat al meu, dar in orice caz,. asa e la mai multe telefoane. Unele au mai putin android si le merge fruit ninja si alte jocuri care mie nu imi merg.happy

| AndreeaSt97 explică (pentru 11ucio):

O luna si ceva a mers perfect.De azi face fite. thinking