| BYGGeo a întrebat:

De cateva zile un numar ma suna si cand raspund ma injura dar imi trimite si mesaje cu injuraturi. Ce pot sa fac? Il pot duce la politie pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Daca se repeta,da,nu ai de ales.Aşa am păţit şi eu,pe Messenger,unul Devilu Cs care ma insulta pe mine şi pe părinţii mei,vorbea urât,cu înjurătrui, vulgar şi l-am şters din listă, mama zise ca daca ajungea iar la mine in lista îl dădea la politie, deci da, se pare că trebuie să il denunti la poliţie

2 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Da dc nu?laughing

| diana26 a răspuns:

Normal ca il poti duce la politie, dar poti sa iti schimbi nr-ul daca vrei