| EmiliaSd88 a întrebat:

de ce de fiecare data cand incep sa me cert mai tare cu cineva imi vine sa plang? Chiar daca stiu ca am dreptate, dau funda.

4 răspunsuri:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Pentru ca esti o persoana sensibila, sau din cauza nervilor! :*

| oBuburuză a răspuns:

Si eu sunt la fel, chiar nu stiu ce sa fac. Sunt niste proaste mai mari care se iau de mine, dar mereu ma duc la directoare sa ma pupe-n cur de curve!

| Karina77 a răspuns:

Plangi pentru ca esti genu' de persoana foarte emotiva si nu faci fata la emotiile puternice. Singurul remediu este sa fii stapan pe tine iar atunci cand te mai certi sa fii tare si sa nu te lasi influentat iar daca iti vine sa plangi stangu din dinti si pur si simplu pleci din loc si te stapanesti. Insa ai grija ca nu e bine nici sa te abti mereu, daca vrei sa nu te vada cineva ca plangi cand ajungi acasa te descarci pentru ca asa e bine happy ...Ai grija de tine si fa ce crezi tu ca e mai bine happy

| JustChill23 a răspuns:

Asa e felul tau de a fii, totusi ce vrei sa obtii pe urma raspunsurilor noastre? Pe aceasta tema eu personal nu pot sa te ajut, fiecare e special in felul lui. Sper ca te-am ajutat!