| tnktnk a întrebat:

De ce ma simt inconfortabil cand socializez cu persoane noi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai frica de oameni noi, nici mie nu imi place sa socializez. Doar daca e 1 - 2 persoane cu care ne vedem. In rest am cunoscut online (5-6) oameni si a fost bine dar asa straini direct in fata ma cam incomodeaza, dc? Pt ca multi sant falsi si mint ca sa se creada mafalda, ele la fel fac cine stie ce trecut ascund apoi afli ca a fost vai si amar de ea. Fiecare cu viata lui mai bine doar santem adulti

| Anonima163333 a răspuns:

Esti timid, asa sunt si eu la inceput

| tnktnk explică (pentru Anonima163333):

Poate ca da sunt asa de ceva timp