| anonim_4396 a întrebat:

de curand am inceput sa vorbesc mult cu o colega, ea tot punea la statusuri de astea mai pe sentiment si i-am zis ca si-a facut iubit? Si a zis ca nu, ca ii e frica sa spuna ca-l place, i-am dat ma rog eu niste sfaturi, pe urma am aflat ca are "relatie", faza ciudata e ca ea vrea sa afle tot ce se intampla cu mine, incearca sa ma descopere, credeti ca a mintit? Eu i-am zis ei ca o plac, dar nu a zis nimic!

4 răspunsuri:
| cosminandrei96 a răspuns:

Din ce spui tu, s-ar parea ca tu esti cel "de care ii e frica sa spuna ca-l place".hee hee

| ady18 a răspuns (pentru cosminandrei96):

N am inteles mai nimic.

| cosminandrei96 a răspuns (pentru ady18):

Daca nu ti a zis cine este aceasta baiat de care ii place..este foarte probabil sa fii tu. Asta zic.

| ady18 a răspuns (pentru cosminandrei96):

Pai, mi-a aratat o conversatie, in care ii spunea puiul meu, dar ea ii zice unei fete, asa, nu stiu ce sa zic...