| stefanutz2001 a întrebat:

imi place de o fata din clasa, ea este si colega mea de banca. Ii scriu chiar si poezii. Ea stie tot ce simt pentru ea, dar ea spune ca ma place doar ca prieten.
Vorbesc cu ea in fiecare seara pe telefon. Recent I-am spus ca imi place de o alta fata ( acea fata este o alta colega, pe care ea incearca sa o evite ). Atunci, a inceput sa-mi spuna "amorezatule" si sa-mi spuna ca acelei fete ii plac baietii mai mari ( adica incerca sa o puna intr-o lumina proasta). Credeti ca fata pe care o plac simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e geloasa.

| stefanutz2001 explică (pentru anonim_4396):

Asta ii spun si eu mereu, dar ea spune ca nu.

1 răspuns: