| SCosmin a întrebat:

de curand am terminat Half life 1 Si 2 si mi-am propus sa il joc si pe Half life 3 dar m-am cam chinuit 30 min sa caut sa-l descarc dar n-am gasit niciun site bun. sad

Ati putea va rog sa-mi dati un link catre download half life 3 complet?

Răspuns Câştigător
| omulpaiangan a răspuns:

Nu exista. Nici macar nu a fost confirmat oficial de catre valve.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista HL3, fraieru ala gras gabe nu sa sinchisit sa faca 3ª parte si toti fanii lui gordon sant revoltati

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sofere cine ar fi crezut ca esti fan Freeman laughing. Ia zi-mi, crezi ca in urmatorii 4 ani va iesi HL3?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi grozav dar, ma cam insel. Doar daca vreun angajat valve redeschide un proiect nou facandusi firma si sa inceapa productia altfel grasanu continua sa manance rahat

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Daca e un motiv pentru care nu mi-a placut nenorocitul ala asta e, a inceput valve cu Half-LIfe si a juraat ca va fi o firca doar cu jocuri SIngle-Player, a facut si cs si altele dar cand a dat de ce free to play care ii aduc milioane si-a bagat picioru in fanii Half si restul, un nenorocit ca si restul care vrea doar bani. imputit mare

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Mancalar boala daca il amenintam cu pistolul intre boase se pune sa faca un HL care va dura 2 saptamani de gameplay laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Adevarat,
Iti dai seama cat o sa dureze sa il faca, demult am auzit ca o sa fie Open-World- Asa ca ai dreptate 4 5 ani, inca nu pupam noi asta. plus ca o sa scoata Left for dead 3 si portal 3 inainte ca si alea aduc bani multi, si daca inca lucreza la DOta si porcariea de Team nu stiu cum, iti dai seama..vine 2022 si tot nu iese.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la pensie ne jucam noi, pana atunci o sa am playstation 23 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Daca am inteles eu bine asta e ultima gerenatie de console. Cica nu vor mai scoate, dar e imposibil ca le aduc mult prea multi bani.
Eu tot la pc raman laughing), tare ar fi cand iese HL3 sa fie excluziva pentru Steam box, mor

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Va continua sa iasa noutati ca sa faca bani companiile respective, dar eu cand trec la PS5 stau vreo 3 ani apoi sar pe ea macar o cumpar la jumatate de pret si o modez din start

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Eu am bagat un salariu si ceva in pc ca sa nu am treaba 5 ani, si inca 2 pe langa cu medium, si vin astia cu exclusivele lor laughing. oricum iti dai seama ca ar fi o afacere de milioane pentru gabe, sa bbage Half numai pe steam box. Oricum sunt 2 jocuri care mar face sa cumpar o consola, HL3 sau ep 3 ce dq o sa vrea la urma ( dar episod ar fi penibil, dupa 10 ani sa joci doar 2 ore) si Fallout 4.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe consola ies mai multe jocuri decat pe PC dar pentru mine e mai comoda de aia am ales varianta asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

La "comoditate" nu am problema nici eu, joc doar din pat laughing. cand e ceva gen gta adica nu neaparat FPS, joc cu "controlaru de la xbox, dar daca e ceva cs sau altele joc cu mouse.ul si tastatura

| Furti a răspuns:

Nu s-a lansat 3 pana in momentul de fata, insa prietenii mi-au spus ca cei de la valve lucreaza la el, s-ar putea sa-l lanseze la anul...cine stie.