| Anonimus11111 a întrebat:

De curand m-am hotarat sa-mi cumpar un leptop si nu stiu exact ce sa aleg, am cateva sugestii dar nu stiu daca fac alegerea corecta, de aceea am apelat la TPU. Vrea un leptop intre 1500-2000 lei pentru ca nu dispun de o suma mai mare. Folosesc leptopul mai mult pentru jocuri, dar si pentru internet ( mai mult pe jocuri). Voi ce laptopuri imi recomandati care sa fie compatibile cu cerintele mele si sa nu am probleme cu el ( adica sa nu se strice chiar repede)? Votez cel mai bun raspuns! Astept mai multe sugestii!

Răspuns Câştigător
| OctaviaElena a răspuns:

Eu am laptop-ulde la ASUS si am dat 2000 lei pe el si e foarte bun adica are 6 GB, HDD 500 GB, garantia de 2 ani. Daca in Buxau exista altex poti sa te duci acolo sa te interesezi de un laptop. Eu stau in Bucuresti si tot dintr-un altex de aici mi l-am luat. Funda?:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| Anonimus11111 explică:

Am uitat sa adaug: stau in Buzau! Poate imi aratati si magazinul de la care pot cumpara leptopul! Multumesc!

| gadgetreviews a răspuns:

La aceasta suma cel mai potrivit laptop pentru cerintele tale este cel din link.Este Asus, deci este fiabil, procesor bun, placa video buna, 4gb ram, 500gb spatiu si daca te grabesti il prinzi cu 150 lei reducere. http://bit.ly/asusx54h