| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am luat o tableta alview alldro speed city cu android 4.1 si nu este compatibila cu unele jocuri asa ca vreau sa instalez pe ea android 4.0.Cum pot sa il instalez?

Răspuns Câştigător
| Vladutz01 a răspuns:

Pai numai sa-ti pui un room custom si prin acest rom o sa ai acces la mai multe benefici ..cum ar fi marire frecventei procesorului etc, ca sa cauti acel rom trebuie sa cauti romul acela cu android 4.0 car il vrei tu.a si citeste cum se rooteaza o tableta/telefon si asa vei invata sa faci si tu, sper ca ti-am fost de ajutor funda>?

| TheAnonimous3037 a răspuns (pentru Vladutz01):

Tableta e deja rootata si tot nu merge.Dar hai ca iti dau funda pentru. ca ai raspuns.

| Vladutz01 a răspuns (pentru TheAnonimous3037):

Pai imi dai?