| BezeaToxica a întrebat:

Ce tableta sa aleg intre: E-boda impresspeed e300( sau poate chiar 350), Allview alldro speed I si Allview speed city? Vreau una cu material bun in exterior si la interior sa se miste cat mai bine la jocuri gen: fifa 14 sau jocuri 3D in general.

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, Allview arata mai bine, e facuta mai calumea, are capacul pe spate din metal si ajuta la racire mai bine, e-boda e mai performanta
eu as alege E-Boda Impresspeed E350 are procesor mai mare, rezolutie ecran mai mare, 1gb ram e destul de performanta pentru ce jocuri vrei tu, eu am tot eboda de 1ghz procesoru single core si 512mb ram si merg aproape toate jocurile pe ea, nu sacadeaza nu nimic, deci cred ca e350 se descurca foarte usor la orice joc, ramane la aprecierea ta pe care o alegi