| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.De la 14 la 15 ani -15 ani jumate se poate schimba ceva din punct vedere fizic? ( ma refer doar la fata) Tin sa mentionez ca sunt baiat. Eu am fost dat de la 6 ani la scoala si toti colegii mei sunt cu un an mai mare, si toti ma fac urat sau nu stiu cum. Eu urat nu sunt, fac ei misto. dar am cateva defecte care ma enerveaza. Am sprancenele foarte rare si pleoapele lasate peste ochi. Si multe imperfectiuni la fata ( e pur si simplu pielea urata) si parca am capul cam lat. Intr-un an si ceva, se poate schimba ceva?

2 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Sfatul meu este să nu-i bagi in seamă, poate sunt invidioşi. Eşti in creştere.

| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns:

Trebuie sa te accepti asa cum esti, daca tie iti place cum arati nu ii lua in seama.Si nu-ti mai cauta defecte.Si da este posibil sa te schimbi pentru ca esti la pubertate