| Moromete98 a întrebat:

de la un timp pe terenul de fotbal in timpul si dupa ce jocunii baieti de la echipa adversa ma dispretuiesc vazand ca echipa mea castiga imi pun porecle care nu au nicio legatura si ma injura cand le spun ca nu stiu sa piarda dar mai ales in meci intra foarte dur la mine pentru ca nu le convine sa piarda ei profita de faptul ca eu nu sunt agresiv si nu injur.ce credeti ca trebuie sa fac? am 14 ani

2 răspunsuri:
| DaVinci29 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa orbesti si cu coechipierii tai despre asta si sa incercati sa gasiti o solutie impreuna. incearca sa le explici (echipei adverse) ca intr-un joc mai si pierzi, dar trebuie sa fi constient si de posibilitatea asta atunci cand intri in joc.

| Moromete98 explică (pentru DaVinci29):

Dar ei sunt prea falosi se dau mari si nu stiu ce inseamna sa fi fair-play