| ajdhajfjan a întrebat:

Salut TPU! De putina vreme sunt cu o fata friends with benefits si nu avem unde sa ne vedem. La mine acasa mama e mereu, la fe si la ea. Un loc unde sa ne vedem help!

Răspuns Câştigător
| Corina64 a răspuns:

Presupun ca motivele pentru care va vedeți este de a face sex, dacă ești norocos și ai mașina și permis, puteți ieși așa in zone mai retrase, poate pe lângă păduri sau zone nelocuite. Poți încerca și la hotel sau pensiune dacă sunt prin zona sa stați câteva ore.

| ajdhajfjan explică (pentru Corina64):

Din pacate, nu am permis..Alte zone? Mersi oricum :3

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! La un prieten/prietena acasa, ori daca aveti un loc retras pe unde locuiti voi, puteti sa faceti un picnic si aduceti si o patura. Ori sa mergeti cu trenul la cuseta doar voi doi, sau mergeti intr-o mini vacanta, ori la hotel.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Te ajut eu big grin Nu contează unde, atâta timp cât sunteți împreună. happy Totuși, încearcă în locuri retrase, cum ar fi niște dealuri big grin Cu timpul, închiriați un apartament, dacă aveți planuri mari de viitor. happy Sănătate! Și sper că ți-a fost util sfatul meu și dacă da, răsplătește-mi și mie cu o fundă! : )) Mulțumesc! big grin

| Olsen a răspuns:

La un hotel sau la o pensiune ca ieși mai ieftin.

| ajdhajfjan explică:

La fel*