| NikkerBoy a întrebat:

De unde imi mai pot cumpara un tricou "Doc - Lucrare de control" pentru marimea "S" sau "M"? Ca pe deliric1 official nu mai gasesc decat XXL. sad
Daca nu gasiti/stiti ceva despre un tricou de asta, puteti sa lasati linkuri si cu alte tricouri DOC pentru marimile care le-am precizat mai sus.
Va rog frumos happy

2 răspunsuri:
| Asdffk a răspuns:

Buna.
Uite, poti intra pe site-ul asta :
http://tricouonline.ro,cauti un tricou care sa iti placa, iar dupa ce ai intrat pe linkul lui, o sa vezi sub pret optiunea de a-l 'creea acum'. Dupa ce ai intrat aici ai in dreapta mai multe optiuni: Modele, Text, Poze..etc.
De aici te descurci singur, bafta!

| Asdffk a răspuns:

Www.tricouonline.ro, scuze, am pus o virgula gresita!