| anonim_4396 a întrebat:

de ziua mea am primit 1 milion de lei dar chestia cam ciudata este ca: nu stiu ce sa fac cu ei! puteti sa-mi dati cateva opinii? dau funda celui care imi spune cele mai multe alegeri! multumesc anticipat! :* :* :*

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Stai, să ne fie clar : - Ai primit 1 milion sau 100 de lei?
În bani noi, 1 milion de lei este o sumă uriașă.Au părinții tăi atîția bani?

| anonim_4396 explică (pentru corolav):

Corolav... ma refer la 100 lei!

| deyutza135 a răspuns:

Pai poti face multe chestii cu un milion de lei de exemplu iti cumperi carti, haine, obiecte de toate felurile sau in cel mai bun caz ii strangi la pusculita sa faci mai multi

| quinney a răspuns:

Idei sunt multe..nici nu sti cand ramai fara eihappy. poti sa iti cumper un articol vestimentar pe care ti-l doresti de mult..sa iei masa in oras cu prietenii..sa-ti iei o carte..mergi la un film..sau pur si simplu sa mai astepti un timp..banii nu trebuie cheltuiti doar de dragul de-a fi cheltuiti.