| FeeliNg a întrebat:

deci, am laptop si am sus f1 f2 f3 f4 f5, si joc metin si am nevoie de butoanele alea sa accesez ceva la metin. si cand dau f1 nu stiu ce face, f2 verifica bateria, f3 tot ceva de la baterie, f4 sa fac lumina la pc, f5 sa dau mai incet, f 6 sonoru mai incet, f7 sonoru mai tare etc. si vreau sa pot da f4 sa fie normal ca la un calculator normal... pot face ceva sau trebuie sa schimb tastatura?

1 răspuns:
| onlyforme a răspuns:

Salut pai vezi ca la metin ai Config si acolo trebuie sa umbli. sau cel mai simplu iti iei o tastautra pe usb deoarece pe root normal nu stiu daca are laptopul