| RealmSantiago a întrebat:

Deci,dupa terminarea semesturli asta tata a cumparat o casa in Iasi si o sa ma mut acolo, asa ca va trebui sa ma mut si la alt liceu.Acum,intrebarea mea este, imi puteti da niste sfaturi cum sa ma integrez in noua clasa? Adica, la liceul actual nu am ff multi prieteni, si nu stiu cum o sa ma integrez dincolo, mai ales ca vin la jumatatea semestrului, nu de la inceputul unui nou an.Deci,sfaturi ceva, ca sa imi fac prieteni si acolo?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| KiduuTaw a răspuns:

Pai...Incearca sa fii cat mai sociabila cu noii tai colegi.Saintri in vorba cu primul om pe care l-ai vazut si sa iezi in evidenta cu ceva(atunci lumea te va baga mai mult in seama). Zambeste mult si fii tuwinking