| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu in ultimul Timp am auzit ca tot ar fi cel mai bun win. 7 si nu-s ica decis daca sa mi-l pun sau nu la resursele urmatoare.
-Procesuru Sempron 2200+ 1.50 ghz 32bit.
-Placa Video 128 Radeon
-Ram 1.50gb
-Hardu am 2 unu de 40gb si unu de 300gb
si cam astea ar fi eu vreau sa imi dati niste sfaturi sa vad daca ar merge sa mi-l pun sau nu jocuri am unu sau 2 care mai joc Dota, cs si cam atat

Si un program pentru Key la windows 7-

Asa si daca aveti niste id-pass la licenta la nod 32 sa fii pentru un timp mai mult mia expirat si. astept sfaturile voastre cat mai repede

2 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Nu cred ca e potrivit pentru PC-ul tau. Baga un XP SP3.