| r0b3Rt03 a întrebat:

mi-am uat un procesor de 1.83ghz (Marca AMD Athlon || x2 3000+ /AMD Athlon (tm) XP 2500+ ) ,si as vrea sa incerc alt ceva aa da am uitat sa va zic si celelate resurse Ram 1.50gb , placa video de 128mb ( Marca Radeon 9200) ,Hard de 300gb , si blaca de baza se numeste ASRock rulabil pe 32bit deci astept propunerile voastre sfaturi .
Va Multumesc.

2 răspunsuri:
| r0b3Rt03 explică:

Eu ma refer la windows Ce mi s-ar potrivi... nu daca e bine Procesoru

| dNgcS a răspuns:

Depinde de modelul procesorului... uita-te pe cutia placii de baza si acol o sa-ti arate ce procesoare se potrivesc pe acea placa de baza.