| AfroBă a întrebat:

Deci, maine imi trebuie pentru scoala demonstratie ca pozia "Lacul" de M. Eminescu este o demonstratie lirica. Dati-mi un link sau ceva.va rog.Bye. happy Fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.referatele.com/......le-com.php

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste poezia de mai multe ori, apoi continutul linkului de mai jos, precum si alte notiuni despre caracterul liric (din manual si din cartile de lectura suplimentara) si vei reusi sa o faci foarte bine. Succes!

| Iriiiii a răspuns (pentru Brigaela):

Care link? happy

| Brigaela a răspuns (pentru Iriiiii):

Cel care iti arata cum se face un comenatriu, referatul de pe referate este atat de prost, incat te-ai face de ras cu el (nu merita mai mult de nota 3). Nici un elev normal la cap nu l-ar copia, din motive absolut evidente, ca pare facut de cineva cu retard.

| Evanna a răspuns:

Nu iti fac tema deoarece regulamentul nu imi permite, dar iti pot da o indicatie.
http://www.TPU.ro/educatie/care-sunt-pasii-unui-comentariu/