| ChildOfDark a întrebat:

Deci, mi-am luat un nou telefon AllView A6 Duo. Dar cand il conectez cu cablul usb la calculator nu imi arata dosarul telefonului. Imi arata Windows Media player... Cum pot face sa imi arate dosarul? Am Windows XP.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu toate dispozitivele mobile pot fi accesate ca unități externe de disc. Unele merg doar în media player.
Vezi la setări, conectare USB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus si tipul de mai jos, la setari, conectare USB. Intra si in my computer si vezi acolo. Eu unul nu cred ca nu poti intra in el, eu am un HTC si trebuie sa dau la setari usb ca sa pot intra in el pe computer.winking