| Emy1932 a întrebat:

Salut, sunt membru nou si vreau sa va pun o intrebare. De curand mi-am luat un telefon nou si atunci cand il conectez la calculator prin USB imi spune ca imi trebuie pack 3 sau windows media player 10. Le am instalate pe amandoua si tot nu merge, eu am widows xp... va rog sa imi raspundeti

Răspuns Câştigător
| cata00 a răspuns:

S-ar putea sa nu mearga din cauza windowsului cel mai bine este sa iti upgradezi windowsu sau sa itit pui 7 windows