| TheCosmin99 a întrebat:

Salut TPU,
Deci sunt suparat sunt in clasa a 7-a si am luat un 5 la mate la test sad crying de sa fac tata ma ia la bataie mama ma cearta plus ca mi-a trecut nota in carnet si trebuie sa semneze un parinte la dirigentie sad ce sa fac o sa iasa scandal + ca sunt un copil de 7-8 sunt suparat toata ziua ingandurat.
Astept raspunsuri urgent sau funda

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

Sall! Pai arata-le parintilor carnetul si spune-le ca tu nu te duci la scoala pentru. ca ei sa te bata, ci te ducica sa inveti.Notele se dau in functie pe ce ai stiut.Incearca sa le explici frumos k nu au de ce sa te bata. In +, matematica este destul de grea.Si eu sunt in clasele mari gimnaziale si imi dau seama ce grele sunt materiile.N-ai ce face, trebuie invatat.

Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Si eu am luat 2 de cinci aa... spune-i direct sau ia un zece cat mai repede la materia respectiva

| LimonadaXd a răspuns:

Pai. nu duci carnetul la parinti. incerci sa falsifici semnatura. sau. pur si sinplu. dai foc la carnet. si spui ca l-ai pierdut.rolling on the floor si eu am 5 la fizic. j mama nu jthie.,,,+ alte 10 note de 6-7rolling on the floor

| Bianca3108 a răspuns:

Scuze greselile de exprimare sad.M-am grabit sa scriu pentru. k. ma duc in oras. Sper sa nu se supere nimeni.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Fara suparare dar tatal tau ar trebui schingiuit daca isi bate propriul copil.

| blacklife997 a răspuns:

Naspa...dff
copiei semnatura tatalui\mamei tale.nu stiu ce sa zic daca te ia la bataie.alta metoda nu stiu! asa mai faceam si eu prin clasa a 5-a

e o idee.