| Omi777 a întrebat:

Doamna de romana ne-a pus sa facem o descriere stiintifica si una literara la brad. Dar eu am cautat pe google si nu am gasit nimic va rog frumos sa imi lasati o descriere literara despre brad si o descriere stiintifica despre brad! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| elizasedai a răspuns:

Tu cum vezi bradul? raised eyebrows Scrie despre el asa cum il vezi, cum arata, unde se gaseste, cum creste el, cat de lin creste si mai ales, cati ani rezista. Trebuie sa gasesti numai cuvintele potrivitebatting eyelashes

| blondutzata a răspuns (pentru elizasedai):

Nu-i adevarat trebuie sa gasesti enumerati, personifica comparatii epitete etc si apoi adaugi cateva cuvinte despre el

1 răspuns: