| Anfetamin a întrebat:

..
doresc asa o frizura cum este si la Alina Eremia acum... va rog spuneti-mi cum se numeste frizurahappyhappyhappy
VA rog multhappyhappy
FUndahappyhappy

Răspuns Câştigător
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, de ce nu o cauti pe Alina Eremia pe Facebook, intrii in vorba cu ea, si iti va zice direct cum se numeste frizura ei. Altii pot interpreta gresit.

| Anfetamin explică (pentru Daalalifnuunalif):

Da,dar nu stiu pagina ei adevaratha de pe Facebook... poti sa mi-o zici thu?

2 răspunsuri:
| Morar_Maria_1998 a răspuns:

Alina este tunsa in trepte (filat), dar parul ei este mereu aranjat, tie nu o sa iti stea la fel daca nu mergi la salon mereu happy