| LoLpoZ a întrebat:

Duminica am fost la ziua unui coleg si un idiot mi-a pus piedica, si evident ca am cazut si in afar faptului k o mare parte din cei prezenti au ras de mine, mi-am rupt blugi preferati, au o gaura in zona genunchiului. Ce as putea face sa ii repar? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3vLc6D64xcs&feature=related
Si la sfarsit spune "arata putin nebunesc cusut in zig-zag, dar este mai bine decat o gaura":))

| aligru a răspuns:

Daca ai o pereche de blugi pe care nu i mai folosesti, ai putea sa le iei buzunarul de la spate, si sa l cosi la genunchi
asta dupa ce ai cusut gaura, si in coltul buzunarului poti sa pui un fluturas din acela pe care poti sa l calci. gasesti la orice croitorie!

| LoLpoZ explică (pentru aligru):

straight face buzunarul este in blug ca sa zic asa. nu este cusut pe afara happy

| JulieR a răspuns:

Sa le pui un petic acolo cu o firma sa ceva sau sa ii pui un un alt petin cu ceva colorat sau ce iti place tie si sa arate mai bine pui si pe celalat picior sa zica lumea ca asa e modelul.