| Marin321 a întrebat:

E o fata de care imi place foarte, foarte mult... e mai timida dar si eu sunt.

Din cate am vorbit cu ea nu a mai avut nici o relatie serioasa pana acum. Ieri am vrut sa vorbesc mai detaliat cu ea dar m-a respins. Eram mai multi prieteni la o fata si ea era afara face o salata si m-am dus la ea sa mai vorbim si mi-a spus" De ce stai aici? ca ma incomodezi".

Am plecat... la 5 minute s-a dus un amic de al meu si pe el l-a primit, dupa au mers sa ii faca ea lui masaj si pe mine m-a lasat balta... bine 10 minute dar a facut-o.
Eu vorbesc cu ea zi de zi o groaza de mesaje, mi-a spus ca sunt dragut, destept si mai multe complimente.
Dar nu stiu ce sa cred si ce sa fac, am vrut sa ii spun ca imi place de ea dar m-a respins si a spus ca nu e momentul... dar pe ala l-a acceptat.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă te-a respins nu mai ai ce să faci.
Acceptă situația și mergi mai departe.

| ywar a răspuns:

Te-a respins, asta e! Ce sa faci daca fata nu vrea sa se imperecheze cu tine?

| Ryanair8 a răspuns:

Cred ca te.a pus in friendzone... Sincer, am trecut prin ceva asemanator (sunt fata) si faza e ca m.am temut. nu stiu de ce. nu stiam exact ce simteam pentru el, fiind atat de apropiati. sipur si simplu nu l.am ales pe el. M.am gandit ca e mai bine sa ramanem prieteni, caci pana la urma orice cuplu se desparte. Nu stiu ce sa zic la tine. ori ai suparat.o cu ceva. Ai facut ceva ce i.a displacut sau doar nu te place ca iubit