| Decster a întrebat:

Este 1:22, in acest moment, cand eu va scriu si vreau sa va spun ca am facut cea mai mare prostie.(cred)
Acum o ora am intrat in camera unui coleg de facultate, in camin, si i-am pus pe buze, in timp ce dormea, superglue. Colegul lui de camera s-a trezit si i-a facut poza, apoi mi-a trimis-o. Ne intelegem bine, i-am zis ca eu am facut-o, dar tipul arata groaznic, nu isi poate deschide gura. Este acelasi tip caruia i-am luat sprancenele cu scotch-ul, nu stiu daca va aduceti bine aminte. Tot ii zic scuze iar el nu vorbeste, se uita urat si imi intoarce spatele. I-am facut asta fiindca nu a vrut sa ii spuna profesoarei la facultate ca i-am trimis un mesaj pe Facebook cum ca nu ma pot prezenta la ora, iar el nu i-a spus. Stie cineva ce e de facut?
Merci anticipat!

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Frecare cu apa calda si sapun sau cu margarina---- vezi sursa:http://observator.tv/......49370.html

| christall a răspuns:

Tie ti-ar fi fi placut sa ti se faca asta? N-ai invatat nimic din prima? Glume proaste...

| NAT0 a răspuns:

rolling on the floor))))))
Ce bine că nu am vrut să merg în București la nu știu ce liceu.laughing) Mai bine acasă.
Nimic, îl lași în pace să-și înece amarul sau să moară de foame csf și el, nu mai are cum să mănânce.sad laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| AlexBrooK00 a răspuns:

Eu mi-am lipi singur buzele când eram mic cu super glu și ma băgat într-un lighean cu apa cald calda sa stau 10 minute cu capu să-l tot scot și să-l bag