| Decster a întrebat:

Urgenta nevoie de ajutor! Azi la camin i-am pus scotch pe sprancene celui mai bun amic in timp ce dormea, apoi am tras si a ramas fara sprancene. Maine trebuie sa mergem la facultate si nu stiu cum sa-i pun sprancenele la loc. El nu vrea sa vina dar avem lucrari partiale si nu pot sa-l las asa. FUNDA!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine iti puneai tie pe piept. Desi, cred că ce ai scris tu aici, este doar o poveste fără sens.

| GdX a răspuns:

Il duci la salon sa ii deseneze niste sprancene.

| Violleta2022 a răspuns:

A fost cea mai proasta gluma posibila!
Din pacate, nu ai ce sa-i faci pana ii cresc sparncenele, dacat sa-l lasi in pace, iar in locul tau, as evita sa ii mai stau in cale sau sa-l mai necajesc, deja ai facut destule sa distrugi o relatie, macar ai decenta si bunul simt sa te faci mica si sa dispari din calea lui.

Răspuns utilizator avertizat