| Cristi6482 a întrebat:

este normal daca a vrut clasa sa faca o gluma unui profesor si cineva a pus 1 servetel de hartie care avea design-ul unei bancnote de 500 de euro pe catedra inainte de ora si a aflat dirigintele acesta sa ii scada persoanei care a pus servetelul 2 puncte la purtare?

4 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Depinde de diriginte si de cat de rau s-a suparat profesorul...

| razer007 a răspuns:

Mersi pentru o idee de farsa!happy

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru razer007):

Daca vrei sa faci farse unui profesor iti zic eu ce i-au facut unui prof de la mine din scoala (te avertizez ca persoanele care au facut asta aproape au fost exmatriculate din scoala iar celorlelti li s-a scazut un punct la purtare pentru ca nu au facut nimic sa ii opreasca) deci au luat un telefon, l-au pus in dulap si cand a venit proful au inceput sa sune si telefonul, care era la maxim, a cantat toata ora manele, deci proful ala inebunise de tot... si i-au mai facut o poza sau nu stiu de unde o aveau si i-au pus fata pe o bancnota de 1 leu.

| MyLittleCupcake a răspuns (pentru BlackEyedGirl):

Tare farsa dar nu cred ca pot s-o fac profesorilor mei