| TrafalgarLawDăFărst a întrebat:

Daca dirigintele te pune sa stai intro banca iat tu nu vrei poate sa iti scada nota la purtare? Daca da, de ce? Sunt clasa a 9-a

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Nu, nu are de ce sa iti scada nota la purtare. Nu este o regula a scolii. stai in aceea banca doar cand ai ora cu dirigintele, in rest stai unde vrei. Asa sunt in mai toate scolile dar nimeni nu le respecta.

8 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu are ce sa iti faca. dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu dirigintele tau in vederea rezolvarii problemei. Funda?

| Coloringthevoid a răspuns (pentru theodorafemme2001):

Cred ca e usor sa iei o idee de la celelalte raspunsuri si dupa ''funda?''Idea site-ului asta este sa ajuti persoana respectiva nu sa raspunzi in sila la o intrebare si dupa sa cersesti o fundalaughing
Funda este oferita user-ului care a dat cel mai folositor raspuns pentru cel care a pus intrebarea.N-ai de ce sa o cersesti happy

| theodorafemme2001 a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Ok. Ideea cui am furat-o? Daca nu dau primul raspuns, asta nu inseamna ca ma "inspir" de la altii.

| Coloringthevoid a răspuns (pentru theodorafemme2001):

Sa nu te superi pe mine dar automat am nervi cand vad pe cineva care cere fundalaughing
Probabil ca ai dreptate dar tot nu pot sa sufar asa ceva...

| theodorafemme2001 a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Ok. Nu-i bai. happy

| oOoDiaoOo a răspuns:

Nu,de ce sa e mute pe tine daca altul nu stiu ce a facut?
Daca iti face/zice ceva vorbeste cu directorul sau cu cineva care te intelege si poate face ceva.

| פנדה_משאלות_1991 a răspuns:

Cel mai bine este sa citesti R.O.I. (regulamentul de ordine interioara) a institutiei, deoarece nu seamana un regulament de la un liceu cu altul, bine inteles toate sunt facute dupa normele legislative a institutiei respective liceu, postliceala, studii superioare. Mergi la biblioteca ceri frumo R.O.I. citeste cu atentie si este acoperit! Bafta

| AlexandraAndra14 a răspuns:

Da, iti poate scadea nota la purtare. Dar din chestii mult mai grave, nu din cauza ca nu stai in banca pe care o vrea ea/el! laughing