| Aida55 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Un coleg de clasa isi sarbatoreste ziua de nastere weekend-ul acesta si nu stiu ce sa ii iau. straight face

Ii place mult dansul, iar stilul sau e unul sport. Ati putea sa imi dati niste idei/propuneri?

Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Poti sa ii iei un tricou frumos,cu un mesaj pe el, ceva la moda, sunt frumoase astea.
Poti sa ii iei o minge originala, sau un parfum de calitate.Ori daca te tine buzunarul eu as zice sa ii i-ei un tricou cum am zis, o minge si ceva dulce.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Aida55 explică (pentru SimpleIsCool):

Mersi frumos pentru idei! O sa tin cont de ele. Peace si tie!winkingbatting eyelashes

| SimpleIsCool a răspuns (pentru Aida55):

Nu ai pentru ce.

| Aida55 explică (pentru SimpleIsCool):

Am uitat sa iti dau funda laughing Eh, mai bine mai tarziu, decat niciodata, nu?batting eyelashes