| costiclaudiu a întrebat:

Este o fata in scoala de care imi place. Am dansat cu ea la o petrecere de halloween si nu stiu ca sa ii spun ca o plac? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Ar fi bine face 2 face, voi 2 sau spune-i pe net. Nu e bine să fie și alții de față cu tine pentru că nu e bine, te inhibi.
Eu zic să o iei de o parte undeva.

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Ok iti place de ea inteleg dar de ce vrei sa ii spui ca iti place de ea? ce vreau sa zic e ca daca ii spui acum ca o placi cel mai probabil te va respinge nu e ca si cum ai sti ca si ea simte ceva pentru tine. trebuie sa te dai la ea mai intai nu prea stiu cat de apropiati sunteti voi 2 insa doar daca ai dansat cu ea 1 data nu inseamna ca te place sau ca trebuie sa te dai la ea. daca ai fost intr un club sti despre ce vorbesc laughing) dar daca esti sigur pe tine si crezi ca vei avea sanse in momentul asta iti urez noroc eu iti recomand sa vorbesti cu ea fata in fata poate un trandafir ceva insa sa nu o iei prea tare sa nu o sperii vezi ca nu mai fie lume prin jur ma refer in special la prietenii vostrii pentru ca iti poti imagina cum vor face laughing e greu sa iti spun ce ar trebui sa ii zici chiestile astea vin de la sine intai deveniti prieteni dupa te dai la ea si cand consideri ca momentul e potrivit ii spui ce simti si o intrebi daca sentimentul e reciproc