| danycena22 a întrebat:

este o fata la mine in scoala care cred ca ma place dar nu am curaju sa-i cer numarul de telefon si id de mess cum sa fac ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Pai fai rost de numarul/id-ul ei printr-o cunostinta comuna, nu neaparat de la ea.si o abordezi pe messwinking succes

| tomyk a răspuns:

Nu cred ca o sa pici din picioare dac iti faci curaj si ii spui ca este draguta... Daca te place iti va da id ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa id-ul tau vad ca esti fan wrestling.si nu ai curaj sa ii ceri id-ul unei fete? c'mon.cu curaj.esti barbat!