| IncorrectUsername a întrebat:

Salut TPU,este o intrebare mai ciudata, dar va rog sa o cititibig grineci incepe cam asa:Eu si cu colega mea de clasa am mers la mine acasa.Si deodata vorbim despre un cuvant(nu mai stiu care era)si acel cuvant il intalnesc ba la televizor sau la calculator.Asa mi se intampla in fiecare zi dar cu alte cuvinte.Ce credeti ca inseamna?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cre ca inseamna te potrivesti cu ea.asa ma gandesc dupa intamplare.nu poti sa-ti zic un raspun concret ca nu il stiu. laughing
te rog funda