| IncorrectUsername a întrebat:

este o intrebare mai ciudata dar va rog sa o cititibig grineci incepe cam asabig grineci eu si cu colega mea de clasa am mers la mine acasa.Deodata ajunsesem la un subiect dar nu mai stiu ce subiect era dar intamplator subiectul acela il intalneam ba la televizor,ba la calculator, ba in gura oamenilor si nu numai azi in fiecare zi mi se intampla dar cu diferite subiecte.Ce credeti ca inseamna?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Dejavu. am unele senzatii uneori de dejavu... ca am mai facut unele lucruri de parca le-am facut o viata si nu stiam :S

1 răspuns:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Stiu ce zici, si mie mi se intampla, foarte des. sau vine vorba de un cuvant care nu stiu ce inseamna, aflu, iar mai apoi aud la televizor sau alti oameni ca il folosesc :p E o chestie care mi se intampla si mie, si cred ca si. normala :p Tot ce-i posibil in lumea asta :*