| xPLoaD3r a întrebat:

Eu am o prietena de 16 ani care e cam nebuna si nu stiu ce am da cu fiecare fata me rusine mereu s-o sarut va rog dati-mi cateva sfaturi sa nu mai fiu rusinosstraight face

3 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut, asta ar fi cam cel mai bun sfat. Fa-o feeicita, sa se simta bine, caci sarutul este doar un pas mare intr-o relatie si este prima dovada absoluta a iubirii! Fa-ti curaj, nu poti pierde absolut nimic si slabe sanse ai sa fii respins daca deja ai o prietena. Ar putea sa te indrume si ea daca tine la tine foarte mult si daca cumva nu ti-e rusine sa-i recunosti. Ar putea si ea sa-ti dewa un curaj sau un impuls. Pana la urma, depinde de tine sa-ti faci curajul asta. Mult succes iti doresc!

| Jozefina a răspuns:

Nu trebuie sa fii rusinos,,ca fetelor in ziua de azi le plac baieti indrazneti si chiar daca altele zic ca le place mai linistiti, asta e minciuna, fiecare din noi doreste un baiat indraznetz ca sa stie so sarute atunci cind nu se asteapta... Uita-te in fiecare zi in oglinda si zi de 3 ori eu sunt cel mai bun, functioneaza,.Sa nu iti fie frica ceo sa zica ea cind o sa o saruti,, ea poate zice nu da tu mai indraznet utin mai prin vb frumoase etc...ai incredere in tine si va fi ok.bafta!

| sadforever02 a răspuns:

Hm daca iti ie pritena buna de ce sa iti fie rusine cu ea straight face cred ca iti ie rusine deoarece mai vb celelalte pritene pe la spate ignorale straight face asa cred.