| мιcнєℓℓє a întrebat:

Eu folosesc Google Chrome si niciodata nu mi-au fost adaugate site-urile pe care intru as vrea sa imi downloadezi Opera e mai buna? Care Opera e mai buna? Ca is mai multe...Site-ul si dau fundita!happy

2 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Salut uite locuri-le tuturor brownser-ilor:
-Google Chrome
-Opera 11
-Mozila Firefox
-Safari
-Internet Explorer 8
-Internet Explorer 7
Daca vrei rapiditate la net si resurse aproape nilimitate iti recomand Google Chrome doearce apartine motorului de cautare Google
Daca vrei optiuni si o gramada de pisibilitati alege Opera 11.
Sper ca te-am ajutat.
Noroc!

| Tanya4you a răspuns:

Pai eu cred ca nu google chrome e foarte bun si iti zic cum sa faci sa adaugi site. urile alea sti ca acolo cand intri sunt acele patrate si cauti pe ele ca trebuie sa aiba un x si dupa ce le scoti apoi o sa iti intre site. urile cele mai des pe care le folosesti.bafta!