| FurryMeheGurl a întrebat:

eu joc imvu, si as vrea sa imi editez profilul.asadar,cum as putea sa aflu codul de pe site-ul wix? adica,mai demult era chestie cu embaded sau ceva de genul, si vreau sa copiez acel cod de la site-ul meu, pentru profilul meu.cum se poate sa il aflu? :3
mersi mss!

1 răspuns:
| Duta_Alexandra_1998 a răspuns:

Nu stiu raspunsul la intrebare insa vreau sa iti spun ca si eu am instalat imvu si acum calculatorul e plin de virusi va sfatuiesc sa nu vil instalati