| CR1571XD a întrebat:

Funda!

M-am hotarat sa-mi cumpar adidasi air max de pe net.

Am gasit acest site http://incaltaminteredusa.ro si vreau sa intreb daca a mai cumparat cineva de aici? Sunt de incredere? Sunt constient ca sunt fake-uri.

Sau daca stiti voi alt site unde sunt nike air max sub 120 lei ar fi super :)

Multumesc, o zi buna.

1 răspuns:
| LegaleSDI a răspuns:

Nu stiu daca e o alegere buna. sa iti cumperi de pe net. happy eu am cumparat Air max cu 450. si sunt Fake ^_^ parerea mea e mai ok sa cauti la un magazin. chiar daca sunt fake dar rezista mai mult.