| gedderth23 a întrebat:

Ieri am pus o intrebare in legatura cu o fata.
Astazi cand am iesit de la scoala. mi-a zis ca vrea sa ne plimbam.Eu am acceptat.Ne-am tot plimbat pana am ajuns pe o straduta.Acolo a inceput sa se apropie de mine si intr-un final am inceput sa ne sarutam. Ea mi-a zis ca place enorm si ca vrea sa fim impreuna foarte mult timp.Eu i-am zis ca si eu vreau la fel si ca o plac foarte mult. Dupa care in timp ce ne sarutam mi-a zis s-o iau in brate.Am luat-o si ne-am saritat mai departe. Dupa cateva minute mi-a zis ca s-a suparat pe mine. M-am tot gandit cu ce as putea sa gresesc, dar nu am gasit.
Intrebari:
1)Cu ce as putea sa gresesc, ca stim de 2 zile ca ne place unul de altul?
2)E probabil ca ea sa nu fie suparata pe mine si a spus asta doar ca so plac mai mult?
~~~FUNDA~~~

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Nu cred ca ai gresit cu nimic in legatura cu această fată daca ea ti-a zis sa o saruti si sa o iei in brate. astea inseamna ca are ceva sentimente pentru tine. Tu ai putea sa numa fii asa rusinos si sa faci ceea ce simti.Mai sunt cateva zile pan la ziua indragostitilor pe 14 si ai putea sa-i cumperi ceva frumos. 2)Nu cred. Cred ca si ea are niste sentimente fată de tine atata timp cat ati iesit impreuna si a inceput sa te sărute.Succes:*Funda?

3 răspunsuri:
| Bogdan01234 a răspuns:

Destul de ciudat happy ce varste aveti? sa spuna ca s-a suparat doar, dar voi v-ati sarutat doar? ceva nu e in regula aici. nu exista motiv pentru care sa se fi suparat. poate a spus in gluma si tu ai luat-o prea serios sau poate ca sa se joace cu tine. sunt fete carora le place. dar sa se fi suparat intr-adevar chiar nu se poate. nu are motive happy se joaca sau glumeste happy

| Thuglife02 a răspuns:

Uite la ce ma gandesc eu : poate cand a zis sa o iei in brate iai pus mana pe fund din greseala sau poate ai vrut si a zis ca esti nesimtit gen la prima intalnire o dezbraci happy

| gedderth23 explică:

Avem 13 ani amandoi